İzmir Tente - İzmir Branda Sistemleri
  • izmir tente
  • izmir tente
  • izmir tente
    >

İZMİR TENTE GÖLGE SİSTEMLERİ

İZMİR'MİZİN KÖKLÜ TENTE FİRMASI OLARAK FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ.

İzmir Tente Branda çadır alanında uzman ekibi ile kaliteli işçiliği ile kullandığı kaliteli malzemelerle İzmir ve çevre illerde Çeşme, Urla, Kuşadası, Torbalı bir çok yerde hizmet vermektedir.Müş teri memnuniyetini kendine ilke edinmiş kurumsal bir şirkkettir. Tente branda çadır ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Birinci sınıf işçilik , zamanında teslim ve kaliteli malzeme ile her saat hizmet vermektedir. Teslimat ve satış sonrası siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanabilir mekanlar sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

ZAMANINDA TESLİM

Ürünlerimizi anlaşılan tarihte tam zamanında eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Ürünlerimizi kaliteli işçilikle kaliteli malzemeleri birleştirerek en iyisini yapıyoruz.

GARANTİ SÜRESİ

Ürünlerimiz tamamen garanti altındadır.

EN İYİ FİYAT

Ürünlerimizi en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz.

izmir tente

İZMİR TENTE FİYATLARI İÇİN BİZİ ARAYIN

İzmir tente firması olarak tente arayan vatandaşlarımızı en iyi şekilde memnun etmeye devam ediyoruz. Kaliteli, uzun ömürlü kullanıma imkan sunan, temizliği kolay, dışarıdan bakıldığında oldukça hoş gözüken ürün modellerimizi sitemiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.Uzman ekibimiz İzmir'in tüm ilçeleri ve çevre illerden gelen talepleri karşılayabilecek potansiyele sahiptir.Tente, branda, çadır ve benzeri ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

0 507 704 47 08

izmir tente
izmir tente
137

TOPLAM PROJE

1325

MUTLU MÜŞTERİ

321

ÜRÜN ÇEŞİDİ

18

HİZMET ÖDÜLÜ

TENTE İZMİR

izmir tente

Şantiyemizin gölgelendirme sistemleri için Tente İzmir firması ile anlaştık.Zamanında teslimat ve uygun fiyat teklifinizden oldukça memnun kaldık. Çevremizde tente arayan kişiler olduğunda gönül rahatlığıyla önereceğim.

KUBİLAY G., Firma Sahibi
izmir tente

İşletmemizin kış bahçesi ve gölgelendirme imalatı konusunda firmanızı tercih ettik. Kaliteli işçilik yapan bir İzmir Tente firması arıyorduk.İyiki firmanızı bulmuşuz.Oldukça memnun kaldık. Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

PELİN İ., Kahvlatı Salonu Sahibi
izmir tente

Market zincirlerimiz için tente işlerini yaptırmak adına sitenizi bulduk. Başta önyargılarımız olsa da bu ön yargılarımız bize en iyi şekilde yardımcı olmanızın ardından kalktı.İzmir' de bu alanda en iyi hizmeti sunduğunuzu düşünüyoruz.

FATİH A., Marketler Zinciri Sahibi
izmir tente

Cafemizin tente ve branda yapımı için iyi ki sizleri tercih etmişiz.Tüm dış etkenlerden artık koruma altındayız. Ki ayrıca dışarıdan bakıldığında kafemiz tente sistemleriniz sayesinde artık çok daha modern gözüküyor.

BETÜL D., Cafe Sahibi
izmir tente

İzmir Tente firmanızı Google'da yapmış olduğunuz araştırmalarımızla bulduk. Geçmişte hizmet verdiğiniz müşterilerinizin memnuniyeti bizi oldukça etkiledi. Tente ihtiyacımızı kuruluşunuz aracılığıyla karşılamaktan bizler de bir hayli mnemnun kaldık.

CENGİZ Ü., İşletme Sahibi