İzmir Tente - İzmir Branda Sistemleri
Background

HakkızmızdaVizyonumuz

İzmir Tente Kimdir ?


Misyonumuz

İzmir Tente Branda çadır alanında uzman ekibi ile kaliteli işçiliği ile kullandığı kaliteli malzemelerle İzmir ve çevre illerde Çeşme, Urla, Kuşadası, Torbalı bir çok yerde hizmet vermektedir.Müş teri memnuniyetini kendine ilke edinmiş kurumsal bir şirkkettir. Tente branda çadır ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Birinci sınıf işçilik , zamanında teslim ve kaliteli malzeme ile her saat hizmet vermektedir. Teslimat ve satış sonrası siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanabilir mekanlar sunmaktayız.

Özel imalat ile tente çadır kasetli tente açılır kapanır tente, motorlu pergola, alüminyum raylı tente sistemleri sunmaktayız. Modern dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan İzmir Tente her bir ürünün kendine özgü dış görünüm desen renk ve 100'den fazla üretim seçeneği ile hizmet vermektedir.

Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak hizmet vermekteyiz ve onlarin ihtiyaçlarını, beklentilerini anlamaya çalışırız ve bu kalitede hizmet sunarız.

Tüm branda tente çadır modellerinde kulandığımız ürünler rüzgar yağmur güneş ağırlık testlerini geçerek kalitesi ve kullanıma uygunlugu ile ISO 9001 TUV GS VE CE sertifikalarıyla onaylanmıştır. Şirketimizin ANA VIZYONU her işimizi zamanında teslimdir.
KALİTELİ İŞÇİLİK

%100 MEMNUNİYET

TAM ZAMANINDA

GÜVENLİ